Akcijos Prancūzijoje prieš pederastų „santuokas" remiančią Socialistų partiją

Print

Nesutarimai dėl pederastų „santuokų“ Prancūzijoje įgavo naują pagreitį, kai Socialistų partija pranešė apie jų kelių skyrių grafičiais išpaišytas sienas ir išdaužytus langus.
Tai įvyko vos kelios dienos pries Prancūzijos parlamente numatomą svarstyti įstatymą, kuris legalizuotų pederastų “santuokas”. Antpuoliai prasidėjo nuo į valdančiosios socialistų partijos šalia Paryžiaus esančio Isi-le-mulino (Issy-les-Moulineaux) skyriaus langus įmestų plytų ir ant sienos užrašyto grafičio: “homoseksualistai, nepamirškite, kad jūs turite tėvą ir motiną” (“homo, n'oublie pas que tu as eu un père et une mère'”). Aplink skyriaus patalpas dar buvo priklijuoti tradicines šeimas remiantys lipdukai.
Antradienį akcija išreiškianti nepritarimą pederastų “santuokoms” buvo pakartota dar dviejuose skyriuose: Malakof  (Malakoff) ir Sevre (Sèvres). Malakofe ant skyriaus sienos raudonais dažais buvo parašyta: “Homo - ne” (‘Homo non’)  ir “Ne homo įvaikinimams” (‘Adoption homo non’).
Vietinės socialistų tarybos narys Tibo Delahajė (Thibault Delahaye) šiuos veiksmus pasmerkė:
- Tai buvo neapykantos ir “homofobijos” aktai, parodantys, kad netgi 2013 metais kova pries diskriminaciją vyksta kasdien. Kiekvienas turi teisę prieštarauti “gėjų” santuokoms, dėl jų tebesitęsia debatai, bet šie aktai yra nelegalūs.
Dar du panašūs incidentai įvyko Socialistų partijos skyriuose Val-de-Marn (Val-de-Marne) regione šalia Paryžiaus, pakeldami bendrą šių akcijų skaičių iki penkių. Ant sienų ir vėl buvo užklijuoti tokie patys "jaunųjų nacionalistų" lipdukai. Policija tiria šiuos incidentus.
Socialistų partijai atstovaujanti parlamento narė Džiulė Somaruga (Julie Sommaruga) pasmerkė šių atakų vykdytojus:
- Nesvarbu kokia žmonių nuomonė apie “gėjų” santuokas, tokių bauginančių metodų naudojimas yra nepriimtinas.
Dar prieš šiuos išpuolius vienam iš socialistų partijos parlamento narių, kuris prisidėjo prie šio įstatymo kūrimo, paštu buvo atsiųta išmatų.
Penktadienį  Prancūzijos prezidentas Fransua Holand (François Hollande) yra numatęs diskusiją su svarbiausiais protestuotojais prieš pederastų “santuokas” savo rezidencijoje Eliziejaus rūmuose.
Dar po dviejų dienų pasisakantys už pederastų “santuokas” planuoja savo demonstraciją Paryžiaus gatvėse, pries Sausio 29-ą prasisedančius svarstymus parlamente.
Primenu, kad protestas pries pederastų santuoktas susilaukė itin gausaus dalyvių skaičiaus – policijos vertinimu 340 000, pačių dalyvių – net 800 000.
Pagal: www.thelocal.fr ir droites-extremes.blog.lemonde.fr

Joomla 3.0 templates
Thursday the 19th. © 2017 Tomas Bikelis tomas@bikelis.lt