Geltonos pripučiamos valties istorija

Print

2010 metų Gegužės 8 diena. Tą dieną piktnaudžiavimais valdžia pagarsėjęs tuometinis Vilniaus meras, konservatorių partijos narys V .Navickas leido homoseksualistų paradą Vilniuje. Leidimas buvo išduotas nepaisant itin griežto Lietuvos visuomenės nepritarimo ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos, kurios 36 straipsnis tokius renginius leidžia drausti siekiant apsaugoti viešąją tvarką, žmonių sveikatą, dorovę ir kitų asmenų teises ir laisves.
Pasipiktinę tokiu, rinkėjų valiai prieštaraujančiu valdžios sprendimu, ir siekdami apsaugoti Lietuvos vaikus nuo iškrypėliškos propagandos į protesto akciją susirinkino 3000 narsuolių iš visos Lietuvos. Saujelė daugiausia iš užsienio suvežti homoseksualizmo propaguotojų atrodė apgailėtinai saugomi 800 policininkų, tačiau jų atstovai jau vogravo į televizijos kameras apie savo tolimesnius planus – pasirodo, jie siekia teisės įsivaikinti normalių žmonių vaikus!
Savaime suprantama, susirinkusi minia neliko abejinga tokiam dorovės ir Konstitucijos paniekinimui – policija vos sugebėjo išlaikyti metalinėmis tvoromis tarsi žmonių zoologijos sodą aptvertą perimetrą.
Ir staiga Neryje pasirodė … geltona valtis, kurią pražiopsojo (o gal tyčia nepastebėjo) ore kybantis pasieniečių sraigtasparnis.

Plaukdamas valtimi laikiau transparantą susirinkusiems užsienio homoseksualistams suprantama anglų kalba: „Sodomija yra šūdų ir mirties kultas“, o per megafoną  skandavau: „Homoseksualistai – jūs esate visuomenės gėda“ ir „Palikite mūsų vaikus ramybėje“. Ant kranto susirinkę protestuotojai palaikė mane tūkstantinėmis ovacijomis -  tai buvo nuostabus jausmas.
Priplaukė ir ugniagesių-gelbėtojų kateris – jame buvę vyrai akivaizdžiai palaikė mūsų protestą ir, pasakius, kad į krantą lipti neketiname, nuplaukė savais keliais. Atsidūrę tiesiai prieš renginiui specialiai pastatytą sceną išmetėme inkarą ir tokioje idealioje vietoje toliau tęsėme savo protesto akciją. Vėl nuaidėjo mus palaikančios ovacijos. Palikę niekam nebeįdomius pasimetusius homoseksualistus, nuo scenos mūsų link tekini pasileido visi susirinkę žurnalistai. Tikslas pasiektas – parodėme kad šiandien kovotojai už visuomenės moralę yra svarbesni!
Vėl priplaukė ugniagesių-gelbėtojų kateris ir paslaugiai mus patraukė arčiau kranto, kad susirinkusiems žurnalistams būtų patogiau mus filmuoti ir fotografuoti – protesto nuotraukos ir vaizdo įrašai atsidūrė visų interneto portalų pirmuosiuose puslapiuose!
Deja, ant kranto buvęs žmogus su policijos rėmėjo liemene ėmė kabinėtis prie valties gale sėdėjusio draugo. Teko nupjauti inkaro virvelę, ir, nešamiems upės srovės išsilaipinti kitame krante, kur mus gausiai sveikino ir prašė kartu nusifotografuoti ten susirinkę žmonės. Sujaudino miela nepažįstama močiutė pasakiusi: „Sūneli, ačiū tau už drąsą“.
Vos baigėme fotografuotis su visais norinčiais, privažiavo taip pat protesto akcijoje dalyvavęs Jaunimo Tautinės Sąjungos pirmininkas Julius Panka ir pavežė mus su valtimi iki maršruto pradžioje paliktos mano mašinos. 
Jau po visko, iš kitapus tvoros privalėjusių stovėti, tačiau protestuotojus nuoširdžiai palaikiusių policininkų sužinojau, kad geri žmonės buvo sabotavę policijos radijo ryšį, ir dėl to buvo sutrikusi jų padalinių sąveika. O svarbiausia, kad pederastų renginys žlugo vien dėl to, kad jiems nepavyko, kaip kad buvo planuota, praeiti paskutinių 300m . Vienas iš parado organizatorių V.Simonko netgi buvo nuvežtas autobusiuke užtamsintais langais pasižiūrėti už tvoros susirinkusių protestuotojų ir atsisakė savo pirminių užmačių.
Ačiū visiems, su kuriais kartu mes apgynėme Lietuvos garbę ir padorumą!

Joomla 3.0 templates
Thursday the 19th. © 2017 Tomas Bikelis tomas@bikelis.lt